Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 28-07-2004, 00:00

Jacek Kseń. Prezes Banku Zachodniego WBK SA podał, że zysk kierowanej przez niego grupy wyniósł po pierwszym półroczu 252 mln zł, co oznacza wzrost o 130 proc. To zaiste imponujący wynik, tym bardziej że dalsze zapowiedzi brzmią równie okazale: całoroczny zysk banku na poziomie 375 mln zł, co oznacza ponad 15-proc. zwrot na kapitałach własnych. Wynik jest efektem, przede wszystkim, cięcia kosztów.

Jacek Piechota. Wiceminister gospodarki odpowiedzialny za losy warszawskiej FSO, szefujący zespołowi, który usiłuje rozwikłać ten problem, bardziej chyba powinien zadbać o dyskrecję odpowiednich służb zespołu. Bo lista potencjalnych kandydatów do ręki Żerania staje się coraz dłuższa, bardziej egzotyczna i... zabawna. Ponadto, miast jeździć do Miedzeszyna (na spotkanie z kolegami), może udałby się do słowackiej Żyliny, gdzie Hyundai bezskutecznie usiłuje coś budować. I tam porozmawiał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy