Wektory

Kazimierz Krupa
04-08-2004, 00:00

Krzysztof Lis. Prezes Polskiego Instytutu Dyrektorów i Fundacji Centrum Prywatyzacji jest kandydatem krajowych inwestorów finansowych na członka Rady Nadzorczej PKN Orlen. Podczas jutrzejszego walnego zgromadzenia ma on zapełnić wakat po Marianie Czakańskim, który odszedł z rady nadzorczej, aby objąć stanowisko ministra zdrowia (teraz już nie ma go ani tu, ani tam). „Szef polskich dyrektorów” drugi raz kandyduje do rady PKN Orlen, ale jego wybór zależy od planów ministra skarbu.

Jan Guz. Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, w długim i sążnistym oświadczeniu, pyta (w kontekście przepisów o powrocie na scenę rad pracowniczych): „ile jest warte słowo wicepremiera Hausnera”? Panie przewodniczący, my też nie wiemy, ale Pana płacz jest nie na miejscu i nic niewart. Każdy, nawet najbardziej szary obywatel wie, że „nieznajomość przepisów nie zwalnia z odpowiedzialności”. A Pan nie wie?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy