Wektory

jaz
15-06-2005, 00:00

Aldona Kamela-Sowińska. Dzisiejszy górny wektor przyznajemy szefowej kanapowej Inicjatywy dla Polski ku zachęcie. Pani profesor, należy przestać się krygować i podjąć męską, pardon, damską decyzję — startuję w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego i basta! Mimo zgłoszenia się już dwóch pań, Bochniarz i Szyszkowskiej, parytet płci na liście kandydatów w dalszym ciągu jest zachwiany. A przecież im więcej wystartuje kobiet, tym kampania prezydencka będzie bardziej humanistyczna...

Marek Ostrowski. Dolny wektor symbolicznie należy się przewodniczącemu (poprzedniemu) rady nadzorczej Telewizji Polskiej, która w całości nie otrzymała skwitowania za rok 2004 od zwyczajnego walnego zgromadzenia TVP, czyli ministra skarbu państwa. W pogłębiającym się kryzysie władz telewizji publicznej wielki udział ma sam Ostrowski, który nie powinien nigdy dopuścić do konfliktu interesów między zatrudnieniem w spółce a członkostwem w jej radzie nadzorczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy