Wektory

k
04-08-2005, 00:00

Stanisław Kracik. Burmistrz Niepołomic, nieprzerwanie od 15 lat. Przez zwolenników uznawany za twórcę „niepołomickiego cudu” (doprowadzenie do poważnego rozwoju tej podkrakowskiej miejscowości przez przyciągnięcie inwestorów), przez przeciwników określany „autokracikiem”, który podporządkował sobie radę miasta i samodzielnie decyduje o wszystkim. Jeżeli z takim skutkiem, to daj Boże.

Pavol Rusko. Kiedy już wydawało się, że za naszą południową granicą, na Słowacji, powstanie „samochodowa dolina”, gdzie zgromadzą się wszyscy wielcy inwestorzy, a my tylko będziemy przyglądali się słowackiemu cudowi gospodarczemu autorstwa ministra gospodarki, okazało się, że jednak bracia Słowacy nieco przesadzili w obietnicach dla koreańskiego Hyundaia. I nie są w stanie się z nich wywiązać. W tej sytuacji MAN wybrał naszą stronę Tatr.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy