Wektory

k
opublikowano: 07-09-2005, 00:00

Donald Tusk. Kandydat Platformy Obywatelskiej na najwyższy urząd w państwie zdystansował w tym wyścigu wszystkich konkurentów o kilka długości — pokazują sondaże PBS i GfK Polonia, dające mu ponad 40-proc. poparcie (dwukrotnie większe niż zajmujący drugie miejsce Lech Kaczyński). Ogromny wzrost notowań Tusk wiąże ze wsparciem, jakiego w zeszłym tygodniu udzielił mu, po wycofaniu się z wyścigu, prof. Zbigniew Religa.

Andrzej Lepper. Przewodniczący Samoobrony, kandydat tego ugrupowania na urząd prezydenta, nie wykluczył, że jeśli w mediach nie zmieni się tendencja do pomijania wydarzeń związanych z kampanią wyborczą Samoobrony, to jego partia będzie blokowała siedziby prezesów tych mediów. Ponieważ lubimy przychodzić do pracy i leży nam na sercu dobro prezesa naszej firmy, przeto najnowszą inicjatywę pana Andrzeja opisujemy. Niczego nie pomijamy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy