Wektory

k
opublikowano: 10-11-2005, 00:00

Kazimierz Marcinkiewicz. Startował z zupełnie inną misją utworzenia rządu koalicyjnego PiS-PO i mimo jej niepowodzenia nie tylko utrzymał się na stanowisku premiera, ale jeszcze — wykazując niewyobrażalną elastyczność — skutecznie prowadzi swój rząd do wotum zaufania. Mówi wszystkim to, co chcą usłyszeć, skłonny do pozornych kompromisów — niebywale skuteczny. Wyrazy podziwu, niezależnie od tego, czy jest tylko twarzą tego układu, czy również mózgiem.

Andrzej Długosz. Były przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia, podejrzany o oszustwa i pranie brudnych pieniędzy jako prezes firmy Cross Media PR, pozostanie w areszcie — zdecydował sąd w Katowicach. Sam podejrzany, który nie zgadza się, by nazywano go Andrzejem D., w swoim oświadczeniu dla prasy stwierdził, że prowadzone przeciwko niemu śledztwo to sprawa polityczna. Grozi mu do 10 lat więzienia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu