Wektory

jaz, k
opublikowano: 18-11-2005, 00:00

Monika Mizielińska-Chmielewska. Prezes Centrum Komunikacji Medialnej, które wczoraj obchodziło pięciolecie działalności w Domu Dziennikarza na Foksal, znana jest z tego, że potrafi zorganizować każdej firmie, partii politycznej czy osobie prywatnej konferencję prasową dosłownie w kilka godzin. Inną specyfiką Centrum jest prowadzenie debat na różne tematy gospodarcze, polityczne czy medialne, w których udział jest zawsze bezpłatny — a to jest na trudnym konferencyjnym rynku wielka rzadkość.

Wioletta Rosołowska. Dyrektor generalna Tchibo Warszawa, odpowiedzialna za działalność firmy w Polsce oraz w krajach bałtyckich, udanie upowszechnia nowatorski model biznesu. We własnych sklepach i na wydzielonych stoiskach wielkich obiektów handlowych, Tchibo sprzedaje nie tylko kawę, ale pod hasłem „Co tydzień w nowym świecie”, także zegarki, modne ubrania, a nawet naczynia kuchenne. Ta rozszerzona oferta od razu została zaakceptowana przez smakoszy kawy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz, k

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu