Wektory

k
22-12-2005, 00:00

Robert Kubica. Polski mistrz kierownicy przez 10 lat zbierał doświadczenia na różnych torach, by w wieku 21 lat podpisać kontrakt z zespołem Sauber-BMW i wejść do elitarnego klubu Formuły 1. A klub to prawdziwie elitarny, bo budżety nawet najsłabszych zespołów w tym gronie liczone są na miliardy dolarów. Na razie nasz młody mistrz będzie kierowcą testowym i pierwszym rezerwowym zespołu, ale już udowodnił, że umie dopiąć swego, więc debiut w prawdziwym wyścigu wydaje się bliski.

Mieczysław Wachowski. Nie zamierzamy wkraczać w kompetencje sądu i rozstrzygać, czy były minister w kancelarii Lecha Wałęsy przyjął czy nie przyjął 30 tys. dolarów za „załatwienie” wizy do USA pewnemu biznesmenowi. Ale tłumaczenie pana ministra, że oskarżający go biznesmen sam sporządził treść pokwitowania na przyjęcie tej kwoty, ponieważ dysponował kartką z jego podpisem in blanco, jeżeli nawet jest prawdziwe, świadczy o niebywałej naiwności zausznika prezydenta.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu