Wektory

jaz
opublikowano: 04-05-2006, 00:00

Radosław Sikorski. Ostra wypowiedź ministra, który przyrównał gazociąg bałtycki do paktu Ribbentrop — Mołotow, odbiła się takim echem, że zastanawialiśmy nad jej oceną. I doszliśmy do wniosku, że jako ministrowi obrony narodowej — która to kategoria obejmuje także bezpieczeństwo energetyczne — należy się Sikorskiemu wektor w górę. Jeśliby jednak objął tekę ministra spraw zagranicznych, to radykalnie będzie musiał zmienić słownictwo. W „czystej” dyplomacji tak nie uchodzi.

Paweł Janas. Trener reprezentacji wystawia nerwy kibiców na ciężką próbę — na 38 dni przed mistrzostwami świata Polska odniosła pierwszą w historii porażkę z Litwą. Trudno uwierzyć, że nędzna forma kadry Janasa jest zasłoną dymną przed szpiegami z Ekwadoru i Kostaryki, że nie wspomnimy o Niemcach. Ostatni przeciwnik przed wyjazdem ekipy na finałowy turniej został wybrany sprytnie i wynik zapewne podbuduje piłkarzy psychologicznie — zagrają z Wyspami Owczymi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy