Wektory

ass
opublikowano: 21-09-2006, 00:00

Jan Rokita. Lider Platformy Obywatelskiej przeprosił wczoraj koordynatora służb specjalnych Zbigniewa Wassermanna za stwierdzenie, że w okresie wypadków radomskich z 1976 r. Wassermann był prokuratorem w Radomiu. Upadł w ten sposób dogmat o nieomylności Rokity, ale zaświtała nadzieja, że w polityce mogą obowiązywać pewne standardy. W polemicznym ferworze można się czasem zagalopować, należy jednak umieć się do tego przyznać. I tak przyznajemy wektor w górę za wyjątek, który powinien być regułą.

Jan Parys. Dawno niewidziany były minister obrony przypomniał o sobie w charakterystyczny dla siebie sposób. Po pierwszym dniu procesu przeciwko płk. Janowi Lesiakowi w sprawie inwigilacji prawicy (w którym zresztą występował jako oskarżyciel posiłkowy) stwierdził, że symbolami III RP są dla niego nie Wałęsa i Mazowiecki, lecz właśnie płk Lesiak. Cóż, każdy wybiera sobie takie symbole, jakie chce. My przyznajemy wektor w dół za ubogość skojarzeń.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu