Wektory

ass
opublikowano: 20-12-2006, 00:00

Rafał Dutkiewicz. Prezydent Wrocławia sukcesem rozpoczął starania swojego miasta o organizację wystawy tematycznej EXPO 2012. Prezentacja Wrocławia w Międzynarodowym Biurze Wystaw w Paryżu zakończyła się owacjami na stojąco. Do zwycięstwa w wyścigu jeszcze daleko, a dobry początek nie gwarantuje sukcesu, lecz zły — mógłby przekreślić szanse Wrocławia już na starcie. I za to podtrzymanie nadziei przyznajemy wektor w górę.

Tomasz Szczypiński. Poseł Platformy Obywatelskiej i były wiceprezydent Krakowa ma problem. Krakowska Prokuratura Okręgowa wystąpiła we wtorek z wnioskiem do Kancelarii Sejmu o uchylenie mu immunitetu. Wniosek ma związek ze śledztwem w sprawie niegospodarności byłego zarządu Krakowa. Poseł Platformy nie chce się w tej sprawie wypowiadać i sugeruje jej polityczny charakter. Znowu mamy więc do czynienia z mętną historią w brzydkiej politycznej otoczce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy