Wektory

ass
opublikowano: 21-12-2006, 00:00

Piotr Woźniak. Minister gospodarki wczuł się najwyraźniej w przedświąteczną atmosferę i kierowany przez niego resort stał się głosicielem dobrej nowiny — o imponującym wzroście gospodarczym w czwartym kwartale. Lubimy tych, co przynoszą dobre wiadomości i już ten powód wystarczyłby do przyznania wektora w górę, ale jest jeszcze jeden. Po rezygnacji Kazimierza Marcinkiewicza z wejścia do rządu minister Woźniak może chyba trochę pewniej rozsiąść się w ministerialnym fotelu.

Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości nie przeprosi PO, czego żąda ta partia po umorzeniu śledztwa w sprawie tzw. afery billboardowej. Tuż po rozpoczęciu tego śledztwa minister Ziobro na konferencji prasowej zaprezentował niszczarkę do dokumentów, aby wytłumaczyć ewentualny (i następnie stwierdzony) brak dowodów w tej sprawie. Niszczarka nie dowodziła tego, że afera billboardowa ma coś wspólnego z PO — tłumaczył Ziobro i za to wykręcanie kota ogonem (a nie za brak przeprosin) przyznajemy wektor w dół.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy