Wektory

ass
opublikowano: 27-12-2006, 00:00

Jerzy Polaczek. Minister transportu ma pomysł na oszczędności w administracji — z przygotowanych przez jego resort danych wynika, że gdyby zastosować system wspólnego zamawiania ustaw telekomunikacyjnych dla urzędów, budżet mógłby zaoszczędzić 65 mln zł w ciągu trzech lat. To wprawdzie bardzo daleko od zapowiadanych przez rząd miliardowych oszczędności Taniego państwa, ale doceniamy dobre chęci i w świątecznym nastroju przyznajemy ministrowi wektor w górę.

Wojciech Wierzejski. Poseł Ligi Polskich Rodzin, który bój o prezydenturę Warszawy przegrał z Gamoniami i Krasnoludkami, tuż przed świętami przedstawił błyskotliwą interpretację objęcia przez Kazimierza Marcinkiewicza funkcji prezesa PKO BP. Jego zdaniem były premier zatrudni się w banku po to, by trochę odpocząć po politycznych znojach i odłożyć nieco pieniędzy na dalszą działalność. Inaczej wyobrażamy sobie pełnienie funkcji prezesa dużego banku. Wektor w dół.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane