Wektory

ass
opublikowano: 11-01-2007, 00:00

Piotr Naimski. Wiceminister gospodarki w ciągu kilku dni paliwowego minikryzysu wyrósł na medialną gwiazdę. Jego codzienne konferencje prasowe nie wnosiły rewelacji, ale z pewnością wpływały na uspokojenie atmosfery na rynku paliwowym. Jego zapewnienia, że nie ma powodów do paniki, brzmiały wiarygodnie. Takie zachowanie to wprawdzie PR-owski elementarz, ale warto je docenić, bo nie wszyscy politycy z elementarza korzystali.

Zyta Gilowska. Minister finansów to taka funkcja, że często można się spotkać z ostrymi atakami opozycji. Zyta Gilowska jest przykładem, że najboleśniejsze ciosy grożą jej ze strony kolegów z rządu — parę miesięcy temu chwalący ją premier Marcinkiewicz zdymisjonował ją, teraz wniosek o wotum nieufności zapowiada wicepremier Andrzej Lepper. Lidera Samoobrony rozsierdziło jej rozporządzenie w sprawie akcyzy na biopaliwa. Ale przyznajmy, że nie tylko jego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane