Wektory

Mariusz Zielke, Paweł Zielewski
opublikowano: 14-11-2001, 00:00

Christian Kozar

Szef cyfrowej platformy Canal+ dostał to, czego chciał. UOKiK zgodził się na przyłączenie do Cyfry+ jej największej konkurentki, należącej do UPC Wizji TV. Co prawda decyzja UOKiK nikogo specjalnie nie dziwi, ale w ostatnim czasie pojawiały się informacje o protestach w urzędzie antymonopolowym niektórych producentów programów telewizyjnych, którzy obawiali się, że ich produkty nie znajdą się w ofercie nowej Cyfry. Urząd powiedział jednak jasno: połączenie platform to nie próba utworzenia monopolu, ale walka o byt. W Polsce nie ma miejsca na trzy platformy (działa jeszcze Polsat Cyfrowy). Decyzja zbliża Cyfrę do podwojenia liczby abonentów, dzięki czemu ma ona szansę w końcu zarabiać.

Stanisław Pacuk

Bardzo cicho było ostatnio o prezesie Kredyt Banku. Była to jednak cisza przed burzą. Jakkolwiek byłaby prawdziwa informacja o możliwym odwołaniu Stanisława Pacuka ze stanowiska, wokół szefa KB może rozpocząć się cały festiwal plotek i domniemywań. To nie pomoże mu w prowadzeniu biznesu bankowego. Na własnej skórze Stanisław Pacuk może doświadczyć, jak niewdzięczne bywa środowisko bankowe i jak ogromną siłę ma plotka, pogłoska i informacja nieoficjalna. O wiele gorzej jednak będzie, gdy nieoficjalne doniesienia zamienią się w rzeczywistość. Ale to historia na zupełnie inną bajkę...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mariusz Zielke, Paweł Zielewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy