Wesprzyjmy WOŚP ministrem finansów

PRZEMYSŁAW BARANKIEWICZ redaktor naczelny portalu pb.pl
05-01-2012, 00:00

AUKCJA „PULSU BIZNESU”

Wniedzielę dwudziesty już raz obchodzimy nie państwowe, lecz na pewno narodowe święto — finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji wkracza też „Puls Biznesu”. Z prawdziwą bombą!

Przed rokiem sukcesem zakończyliśmy zaciętą walkę o choinkową bombkę (na zdjęciu poniżej).

Wykonał ją malarz i reżyser Andrzej Lichota, a podpisał sam minister finansów Jacek Rostowski. Kruche dzieło przetrwało cały kryzysowy rok, chociaż internauci radzili nam rozbić je o… licznik długu Leszka Balcerowicza.

Bombkę potraktowaliśmy jednak jako redakcyjną inwestycję. I w najbliższych dniach mamy zamiar zrealizować zyski, które w całości zasilą konto WOŚP, tym razem grającej dla wcześniaków i kobiet w ciąży z cukrzycą.

Liczymy na rekordową stopę bombkowego zwrotu.

Minione dwanaście miesięcy to przecież pasmo sukcesów naszego ministra finansów. Dlatego cena na pewno przekroczy 710 zł, za które przed rokiem kruche dzieło kupiliśmy. Tym bardziej że zwycięzca otrzyma także roczną prenumeratę obchodzącego piętnastolecie „Pulsu Biznesu”, certyfikat autentyczności oraz instrukcję rozbrojenia bombki. W tym ostatnim wątku na szczęście nie chodzi o budżet państwa.

Naszej aukcji szukaj na stronach: pb.pl i aukcje.wosp.org.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PRZEMYSŁAW BARANKIEWICZ redaktor naczelny portalu pb.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Wesprzyjmy WOŚP ministrem finansów