Czytasz dzięki

Weteran misji bojowych w polskim Davos

opublikowano: 28-08-2019, 14:11

O randze Forum Ekonomicznego w Krynicy świadczy lista VIP-ów, którzy potwierdzili swój udział. W tym roku jedną z gwiazd będzie Frederick Benjamin „Ben” Hodges III, trzygwiazdkowy generał w stanie spoczynku wojsk amerykańskich w Europie. W swojej karierze nadzorował on wojska amerykańskie między innymi w Korei, Iraku, Pakistanie i Afganistanie. Obecnie pełni funkcję honorowego przewodniczącego w Centrum ds. Analizy Polityki Europejskiej (CEPA).

Generał jest gorącym orędownikiem współpracy partnerskiej w ramach Sojuszu Północnoatlantyckiego. Jego zdaniem, źródłem dotychczasowych sukcesów NATO, jako najbardziej skutecznego sojuszu wojskowego w historii, jest jedność i spójność działań jego członków. Proponuje on koncyliacyjne podejście do spraw wagi międzynarodowej. Na pierwszym miejscu zawsze stawia kompromis.

O tym jak doświadczenie zebrane na polach bitew i w sztabach armii skutecznie przełożyć na sukcesy w biznesie i administracji generał Hodges podzieli się z uczestnikami tegorocznego forum.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane