WeWork dostanie zastrzyk pieniędzy

ŁO
opublikowano: 08-01-2019, 09:04

SoftBank zainwestuje kolejne miliardy w spółkę WeWork, która oferuje usługi coworkingowe na całym świecie.

- SoftBank zainwestuje w tym roku kolejne 2 mld USD w WeWork, podnosząc całą inwestycję japońskiego konglomeratu w dostawcę powierzchni biurowej do ponad 10 mld USD - informuje agencja Reuters.  

Zobacz więcej

WeWork

Fot. ARC

Dzięki nowemu zastrzykowi inwestycyjnemu WeWork będzie wyceniany na około 47 mld USD. Reuters swoje doniesienia opiera na źródłach znających szczegóły planu SoftBanku.  

WeWork zaliczany jest do najszybciej rosnących amerykańskich spółek. Coworkingowe centra ma już w ponad 300 lokalizacjach na świecie. Firma rozwija też swój biznes w Polsce.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu