WFM Oborniki <WFMW.WA> Umowa przedwstępna z Przedsiębiorstwem Budowlano- Montażowym "BRAT" Sp. z o.o.

Wielkopolskie Fabryki Mebli S.A.
21-03-2003, 18:15

WFM Oborniki <WFMW.WA> Umowa przedwstępna z Przedsiębiorstwem Budowlano- Montażowym "BRAT" Sp. z o.o. UMOWA PRZEDWSTĘPNA Z PRZEDSIĘBIORSTWEM BUDOWLANO- MONTAŻOWYM "BRAT" SP. Z O.O.
Niniejszym informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 21 marca 2003 roku, Zarząd Spółki podpisał z firmą Przedsiębiorstwo Budowlano- Montażowe "BRAT" Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie przedwstępną umowę warunkową sprzedaży części gruntu zabudowanego o powierzchni ok. 6600m2 położonego w Obornikach przy ul. Piłsudskiego 62.
Warunkiem zawarcia umowy jest m.in. uzyskanie ostatecznej decyzji zatwierdzającej projekt podziału nieruchomości, w wyniku którego powstanie przedmiotowa działka.
Umowa przyrzeczona zostanie podpisana w terminie 7 dni od spełnienia się wszystkich warunków wynikających z umowy, najpóźniej dnia 31 lipca 2003 roku.
Cenę za przedmiotową nieruchomość określono na kwotę 2.400.000 PLN, płatną w dniu zawarcia umowy przyrzeczonej.
WFM S.A. zobowiązane zostały do dostarczenia Przedsiębiorstwu "BRAT" najpóźniej na 3 dni przed zawarciem umowy przyrzeczonej stosownych dokumentów, określonych w umowie przedwstępnej.
Data sporządzenia raportu: 21-03-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wielkopolskie Fabryki Mebli S.A.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / WFM Oborniki &lt;WFMW.WA&gt; Umowa przedwstępna z Przedsiębiorstwem Budowlano- Montażowym &quot;BRAT&quot; Sp. z o.o.