Wiceprezes Twittera ustąpił ze stanowiska

ŁO, nytimes.com
opublikowano: 03-06-2014, 06:31

Poważna zmiana na najwyższych szczeblach władzy w popularnym portalu społecznościowym. Firma ma nowego szefa odpowiedzialnego za kwestie techniczne.

Christopher Fry, dotychczasowy wiceprezes Twittera ds. technicznych i jeden z najlepiej opłacanych menedżerów tego koncernu, ustąpił ze stanowiska po zaledwie nieco ponad roku pracy. 

fot. Bloomberg
fot. Bloomberg
None
None

Blog technologiczny Bits, który należy do dziennika „The New York Times” podaje, że Fry będzie teraz pełnił rolę doradcy. 

Nieznane są szczegóły i powody tej rezygnacji, ale nie jest tajemnicą, że prezes Dick Costolo chce znacząco przyspieszyć innowacyjność w firmie. 

Twitter po ustąpieniu wiceprezesa ds. technicznych ze skutkiem natychmiastowym, szybko powołał jego następcę. Stanowisko objął Alexander Roetter, który był dotychczas odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów dla reklamodawców.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, nytimes.com

Polecane