Wiceprezydent Lublina ma być wiceministrem skarbu

PAP
opublikowano: 17-11-2007, 22:41

Zastępca prezydenta Lublina Krzysztof Żuk ma być wiceministrem skarbu. Wniosek o powołanie go na tę funkcję ma trafić do premiera w przyszłym tygodniu.

Żuk powiedział w sobotę PAP, że przyjął propozycję ministra skarbu Aleksandra Grada. "Decyzja nie była łatwa. Mam świadomość, że moja decyzja nieco skomplikuje sytuację w Lublinie, rozpoczęliśmy kilka projektów i inwestycji" - dodał Żuk.

Krzysztof Żuk (ur. w 1957 r.) wieloletni dyrektor Delegatury Ministra Skarbu Państwa w Lublinie, jest doktorem nauk ekonomicznych, pracownikiem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. W latach 1990-1996 był przewodniczącym Rady Miasta Świdnik.

W 2005 r. został członkiem Komisji Ekonomii i Zarządzania Oddziału PAN w Lublinie oraz członkiem Resortowej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Ministrze Skarbu Państwa. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane