Wichrowy Park II: ukończono stan surowy

Patrycja Otto
opublikowano: 03-06-2003, 00:00

Na osiedlu Wichrowy Park II, zlokalizowanym na warszawskim Wawrze, zakończono stan surowy pierwszego etapu budowlanego. Deweloperem przedsięwzięcia jest Viterra Development Polska. Wykonawcą — niemiecka firma budowlana Züblin. Zakończenie realizacji pierwszego etapu inwestycji planowane jest na przełom II i III kwartału 2003 r. Rozpoczęcie drugiego, który obejmie budowę 58 mieszkań, zakładane jest natomiast na początek lipca.

Osiedle Wichrowy Park II składać się będzie z siedmiu wielorodzinnych budynków czterokondygnacyjnych w dwóch typach: jedno- i dwuklatkowym. Łącznie na terenie inwestycji przewidziano 97 lokali o powierzchni 30- -110 mkw. Właściciele będą mieli do dyspozycji tarasy, których wielkość będzie wynosić 8-83 mkw., w zależności od powierzchni lokalu, oraz komórki lokatorskie. Ponadto mieszkania na parterze będą miały wydzielone ogródki. Pomiędzy budynkami usytuowany zostanie garaż podziemny, dodatkowe miejsca parkingowe przewidziano na terenie osiedla, w tym dla osób niepełnosprawnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Wichrowy Park II: ukończono stan surowy