Wiedza od ekspertów i granty na start

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 20-03-2017, 22:00

Zbliża się czwarta edycja konkursu Kraków Business Starter (KBS).

Jest on skierowany do młodych osób, które chcą założyć własny biznes, stworzyć nowatorski produkt lub usługę, ale brakuje im wiedzy i kapitału. Organizatorami wydarzenia są firma UBS oraz Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP).

— Zauważyliśmy, że na rynku nie ma takiego programu, który nie tylko daje możliwości finansowania najlepszych pomysłów, ale przez niemalże cały rok wspiera młodych ludzi w ich działaniach, począwszy od fazy zrodzenia się pomysłu, poprzez dawkę solidnej wiedzy, aż po możliwość przetestowania jej w praktyce. Tak narodził się pomysł stworzenia konkursu — podkreśla Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP. Osoby zainteresowane udziałem w programie muszą przedstawić nietuzinkowy pomysł na biznes. Na autorów najciekawszych projektów czekają szkolenia i warsztaty, które pomogą im postawić pierwsze kroki na rynku. Najlepsze przedsięwzięcia otrzymają grant w wysokości 10 tys. zł.

WAŻNA DATA

31.03

Do tego dnia studenci i absolwenci wyższych uczelni mogą zgłaszać się do programu Kraków Business Starter.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.krakowbusinessstarter.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu