Wielki finał Mistrzostw GPW 2010

opublikowano: 30-12-2010, 23:21

Z 16 spółek, które wybrała nasza redakcja, w sportowej rywalizacji wybraliście parę finalistów. Od dziś możecie decydować - Synthos czy ABC Data.

GŁOSUJ>>

Drabinka i 14 bezpośrednich pojedynków spółek wyglądają następująco:

nonwrited articlenonwrited article


ABC Data - półfinał z Lotosem był bardzo zacięty. Wcześniej spółka IT pokonała MW Trade i KGHM. Nominowaliśmy ją do szesnatki, bo nie śrubowała ceny w ofercie publicznej, dostosowując się do trudnych warunków rynkowych. Teraz zarząd buduje zaufanie dobrymi, najlepszymi w branży wynikami finansowymi, a akcjonariusze mogą się cieszyć ze wzrostu notowań.

Synthos - najcięższą przeprawę miał w ćwierćfinale, gdy w najbardziej zaciętym spotkaniu całego turnieju, pokonał Boryszew. Zwycięstwa z City Interactive i Getinem przyszły dużo łatwiej. Spółkę ze stajni Michała Sołowowa nominowaliśmy za znakomite wykorzystanie sprzyjającego otoczenie rynkowe, dzięki czemu jest perłą branży chemicznej na GPW.

GŁOSUJ>>

O co chodzi w mistrzostwach? Postanowiliśmy się zabawić i poprosić internautów o wskazanie giełdowego mistrza sezonu 2010. I to w systemie pucharowym – przegrywający odpada. Możecie nagradzać za zmianę kursu, strategii, poprawę wyników, świetne przejęcie, prezesa-wizjonera czy po prostu wrażenie ogólne. By nie prowadzić żmudnych eliminacji, inwestycyjna część „PB” sama wskazała na finałową szesnastkę.

Czytaj więcej>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane