Wielkopolska: dotacje na rozwój

DZ
opublikowano: 07-02-2018, 22:00

22 lutego w Kaliszu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Fundusze europejskie na rozwój firmy”. Organizatorem wydarzenia jest Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Kaliszu.

Podczas spotkania eksperci przedstawią konkursy dotacyjne dla firm MSP z woj. wielkopolskiego. Omówią zasady ubiegania się o granty w ramach programu Inteligentny Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego. Specjaliści zaprezentująrównież ofertę dotyczącą instrumentów zwrotnych, w tym m.in. pożyczek i gwarancji. Eksperci opowiedzą także o systemie wsparcia szkoleń. Informacje o nich można znaleźć w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych. Umożliwia ona firmom doradczym zaprezentowanie swojej oferty, a małym i średnim graczom zamówienie usług rozwojowych z dofinansowaniem unijnym m.in. w dziedzinie finansów, administracji, marketingu i prawa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. [DZ]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane