Wieści z firm

MK
opublikowano: 27-06-2012, 00:00

ORACLE POLSKA

Lepszy kontroling w Bakomie

Bakoma, firma z branży spożywczej, zainwestowała w system kontrolingowy oparty na produktach serii Oracle Hyperion. Dzięki temu rozwiązaniu analizy są bardziej szczegółowe, a dzięki automatyzacji zasilania danych skrócił się czas, jaki zespół kontrolingu poświęca na obsługę procesów. Oracle Polska z producentem jogurtów współpracuje już dziesięć lat. Projekt zrealizował jej partner, firma Codec.

KL TRADE

Współpraca z Action

Firma KL Trade, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane markami Global Technology (GT) i Ego, rozpoczęła współpracę z siecią dystrybucyjną Action, właścicielem salonów Sferis. Sieć ta dostarcza urządzenia RTV i AGD m.in. do sklepów Media Markt i Saturn. Teraz rozszerzy ofertę m.in. o etui na telefony, ładowarki, obudowy i uchwyty samochodowe. Produkty GT są obecne w ponad 20 krajach Unii Europejskiej.

SAP

Certyfikaty spod znaku HANA

Niemiecki koncern SAP zapowiada zaawansowaną ścieżkę certyfikacji dla inżynierów zajmujących się wdrożeniami i rozwojem systemów wykorzystujących platformę SAP HANA w zastosowaniach bazodanowych. Wedle zapowiedzi, uczestnicy programu zyskają m.in. dostęp do rozszerzonych materiałów technicznych i szczegółowych informacji na temat planu rozwoju i aktualizacji tego oprogramowania. Z oficjalnych informacji SAP wynika, że z aplikacji analitycznych opartych na platformie HANA korzysta ponad 350 firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu