Wincanton: umowa na 9 mln GBP

Marcin Bołtryk
30-10-2003, 00:00

Firma Wincanton Trans European podpisała umowę z brytyjskim producentem obuwia — firmą Stylo Barrat. W ramach kontraktu Wincanton będzie zarządzać operacjami transportowymi i dystrybucją towaru do sieci sprzedaży Shelley’s, Barrats, Proceless i Stylo w Wielkiej Brytanii. Umowa została podpisana na okres trzech lat, a jej wartość szacuje się na 9 milionów funtów brytyjskich.

W związku z podpisaną umową Wincanton zainwestuje w park pojazdów z logo klienta. Skala projektu spowodowała też konieczność powołania specjalnego zespołu pracowników, w którego skład wejdzie m.in. 25 osób zatrudnionych dotychczas w Stylo Barrats.

— Nadal rzadkością w naszym kraju są projekty, na potrzeby których operator logistyczny przejmuje pracowników klienta. Jestem jednak pewien, że już wkrótce to się zmieni — twierdzi Jan Hoheker, dyrektor ds. logistyki i rozwoju Wincanton Trans European Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Wincanton: umowa na 9 mln GBP