Wiosenny rozwój firmy z pożyczką unijną

opublikowano: 12-03-2018, 22:00

Nie masz kapitału na rozwinięcie biznesu? Odstręczają cię koszty i formalności komercyjnych kredytów?

Odpowiedzią są pożyczki unijne już dostępne na rynku finansowym. Do wykorzystania dla przedsiębiorców jest aż 4,7 mld zł. Projekt dotyczy pożyczek, poręczeń i innych produktów kapitałowych, których udzielają profesjonalne instytucje finansowe.

Całość prowadzi i nadzoruje Bank Gospodarstwa Krajowego (Grupa PFR). Pożyczka unijna to nisko oprocentowana forma kredytowania rozwoju firmy, której głównym atutem jest oprocentowanie niższe niż w przypadku kredytów komercyjnych, prosta ścieżka przejścia przez wszystkie procedury oraz szeroka dostępność na rynku. Kto powinien zainteresować się tą formą finansowania? Przede wszystkim przedsiębiorcy borykający się z brakiem kapitału na rozwój i innowacje w swojej firmie, którzy nie otrzymaliby wsparcia w komercyjnych bankach. To również doskonały sposób finansowania dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem — lub prowadzących start-upy.

Co ważne, odbiorcami projektu są również osoby bezrobotne, powyżej 29. roku życia. Na kwotę i przeznaczenie wnioskowanej pożyczki duży wpływ będą miały także potrzeby rozwojowe regionu, w którym prowadzona jest działalność. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.rpo.bgk.pl. Więcej informacji: www.pfr.pl Infolinia: 800 800 120

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wiosenny rozwój firmy z pożyczką unijną