Wizz Air umożliwia bezpłatną zmianę terminu połączeń londyńskich

Polska Agencja Prasowa SA
07-07-2005, 17:42

Tanie linie lotnicze Wizz Air umożliwiają bezpłatną zmianę daty wylotu pasażerom, którzy z powodu ataku terrorystycznego w Londynie mają trudności z dotarciem na podlondyńskie lotnisko Luton - poinformowała w czwartek PAP kierownik działu public relations Grażyna Borówka.

Tanie linie lotnicze Wizz Air umożliwiają bezpłatną zmianę daty wylotu pasażerom, którzy z powodu ataku terrorystycznego w Londynie mają trudności z dotarciem na podlondyńskie lotnisko Luton - poinformowała w czwartek PAP kierownik działu public relations Grażyna Borówka.

    Przewoźnik podał, że loty odbywają się zgodnie z planem, ale czas odprawy w Luton został wydłużony. W czwartek Wizz Air miał w rozkładzie 6 lotów do Londynu i 6 z Londynu.

    Osoby, które mają bilety z Londynu na czwartek i piątek, mogą przez tydzień bezpłatnie dokonać zmiany terminu rezerwacji.

    Pasażerowie, którzy mają lecieć do Londynu w czwartek lub piątek z Katowic, Warszawy i Gdańska, mogą - również bez dodatkowych opłat -  zmienić rezerwację na inną trasę w ramach siatki połączeń Wizz Air, z wyjątkiem trzech kierunków - Barcelony, Aten i Palma de Mallorca. Wszyscy mają czas na zmianę do 14 lipca, a lot musi być zrealizowany do 30 września tego roku.

    "Nasze call center kontaktuje się telefonicznie z pasażerami, aby przekazywać im te informacje. Nie zauważyliśmy jednak na razie oznak paniki i rezygnacji z rejsów" - powiedziała Borówka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wizz Air umożliwia bezpłatną zmianę terminu połączeń londyńskich