Wrocławski turniej Business Cup

opublikowano: 13-04-2011, 17:25

W najbliższy weekend w obiekcie sportowo-rekreacyjnym Matchpoint we Wrocławiu odbędzie się turniej tenisowy z serii Business Cup.

Do rywalizacji stanie około 50 przedstawicieli śląskiego biznesu. Sponsorami turnieju są znane polskie i światowe marki, jak: Aviva, Lellek Group – Porsche Centrum Katowice, LOG Systems, W. Kruk i VB Leasing. To pierwsze amatorskie wydarzenie tej rangi skierowane do przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

- Ten region kraju zajmuje bardzo ważne miejsce na mapie polskiej przedsiębiorczości. Dlatego tutejszy biznes potrzebował prestiżowej imprezy sportowej, która stałaby się atrakcyjnym sposobem na wymianę poglądów i pomysłów pomiędzy pasjonatami tenisa oraz biznesu. Business Cup  to mają być nie tylko zawody, ale także lokalne forum przedsiębiorców - mówi Grzegorz Filarowski, Prezes Zarządu LOG Systems.  

Według organizatorów relacje w biznesie to jeden z podstawowych czynników sukcesu. Dlatego program turnieju ustalono w taki sposób, aby jego przebieg wykraczał poza zwykłą, regularną rywalizację na korcie. Gościem pierwszej wrocławskiej edycji Business Cup będzie między innymi Paweł Stadniczenko, trener Michała Przysiężnego - reprezentanta Polski w Pucharze Davisa. Szkoleniowiec został poproszony o nakreślenie drogi do sukcesów naszego najlepszego singlisty. W programie turnieju nie zabraknie też wydarzeń typowo towarzyskich, których punktem kulminacyjnym będzie wystawa ART&Tennis. Uczestnicy zapoznają się z pracami poznańskiego artysty Dariusza Wnykowicza, który eksperymentuje z technikami wyrazu sportowych emocji w sztuce. 

Pierwsza edycja turnieju Business Cup odbyła się we wrześniu ub.r. w Poznaniu. Informacje na temat lokalizacji we Wrocławiu znajdują się pod adresem: www.matchpoint.com.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane