Wschodni klaster rośnie w siłę

PAP, DI
opublikowano: 01-08-2012, 00:00

INFORMATYKA

W ramach Wschodniego Klastra Informatycznego z Rzeszowa powołano grupę HoReCa. W jej skład weszły firmy, które specjalizują się w dostarczeniu kompleksowych usług teleinformatycznych dla branż: hotelarskiej, restauracyjnej i kawiarnianej. Wojciech Materna, prezes stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, które koordynuje prace klastra, wyjaśnia, że utworzenie grupy wynika m.in. z coraz większej liczby firm zrzeszonych w klastrze. Oferta firm zrzeszonych w grupie kierowana jest m.in. do właścicieli hoteli, restauracji, SPA oraz klubów fitness, a także do osób, które w branży hotelarskiej stawiają pierwsze kroki. Wschodni Klaster Informatyczny powstał pod koniec 2010 r.

Skupia już 20 firm. Do inicjatywy mogą wstąpić wszystkie firmy, które prowadzą działalność w branży IT na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego czy podkarpackiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu