Wskazana ostrożność przy BRE

Dariusz Karolak
01-06-2001, 00:00

Wskazana ostrożność przy BRE

BRE był drugim poza PBK bankiem, który skorzystał na wniosku KBC o zwiększenie zaangażowania w KB. Dzienna średnia VAMA10 obroniła się, a pozytywną wymowę tego faktu wzmacnia gruby korpus świecy. Dalej jednak wskazana jest duża ostrożność, aż do czasu gdy kurs nie pokona nakładających się oporów tygodniowej średniej VAMA10 oraz miesięcznej linii szczytów, 117 zł. Atmosfera wokół BRE nie jest najlepsza z powodu zaangażowania w Optimusa, którego program naprawczy napotyka na spore opory.

Układ wskaźników nie pozwala na znaczące inwestycje w BRE. Pojedynczy sygnał kupna na Ultimate to zdecydowanie zbyt mało. Do wyklarowania się sytuacji, za które roboczo uznać można będzie przejście na północną stronę tygodniowej VAMA10, inwestycje w BRE raczej powinny mieć charakter krótkoterminowy. Linią obrony jest 105 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wskazana ostrożność przy BRE