Wsparcie dla start-upów energetycznych

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 21-06-2017, 22:00

InnoEnergy, największy europejski akcelerator biznesu w energetyce, zaprasza start- -upy pracujące nad nowatorskimi rozwiązaniami w tej branży do udziału w konkursie „PowerUp!”.

— Jego celem jest rozwój innowacji w sektorze zrównoważonej energii w Europie Środkowej i Wschodniej. Wspomagamy takie rozwiązania na każdym etapie — od pomysłu po dostarczenie ich odbiorcom — podkreśla Jakub Miler, dyrektor generalny InnoEnergy Poland Plus, organizator konkursu. Podczas specjalnych warsztatów przedsiębiorcy będą dopracowywać swoje projekty oraz prezentować je specjalistom i inwestorom. Najbardziej obiecujące start-upy wezmą udział w programie akceleracyjnym Highway, który oferuje wsparcie w wysokości 150 tys. zł. Finałowa gala odbędzie się w listopadzie w Budapeszcie. Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: powerup.innoenergy.com.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu