Wsparcie Juliady

barbara Warpechowska
opublikowano: 23-06-2016, 22:00

Już szósty rok z rzędu firma ArcelorMittal Poland będzie gorąco kibicowała uczestnikom Juliady.

Juliada to miesiąc wyzwań sportowych, rekreacyjnych wydarzeń dla młodzieży i wspaniałej zabawy. Imprezę organizują Urząd Miasta Krakowa oraz Stowarzyszenie Siemacha.

Działalność społeczna ArcelorMittal Poland obejmuje między innymi promocję sportu amatorskiego i zdrowego stylu życia, dlatego przedsiębiorstwo od lat wspiera Juliadę, imprezę, podczas której nie liczą się miejsca na podium — chodzi o to, by wyjść z domu i spędzić czas „na sportowo” z rodziną i przyjaciółmi. Nudno na pewno nie będzie, bo jest w czym wybierać.

Organizatorzy dbają, by oferta była różnorodna i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie Nowej Hucie i na pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską rozegrane zostaną mecze piłki nożnej, badmintona, piłki ręcznej, tenisa stołowego, siatkówki, futsalu i szachów. Będzie też konkurs breakdance’a, niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem, a ponadto zorganizowane zostaną zawody na ściance wspinaczkowej.

— Wsparcie Juliady to odpowiedź na potrzeby społeczności lokalnej — młodych mieszkańców Krakowa. Dzięki naszemu zaangażowaniu organizatorzy mogą zaoferować im tak bogaty i różnorodny program. O tym, że tego typu wydarzenia są potrzebne, świadczy z roku na rok rosnąca liczba uczestników Juliady — mówi Karolina Muza, szef zespołu odpowiedzialnościbiznesu ArcelorMittal Poland.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu