Wśród Gazel Biznesu nie ma przegranych

MJ
opublikowano: 01-02-2007, 00:00

Wczoraj w Łodzi, podczas wręczenia wyróżnień zadowoleni byli wszyscy przedstawiciele Gazel Biznesu — bez względu na miejsce w rankingu.

Główny laur przypadł firmie Mirbud

Wczoraj w Łodzi, podczas wręczenia wyróżnień zadowoleni byli wszyscy przedstawiciele Gazel Biznesu — bez względu na miejsce w rankingu.

W ostatnim dniu stycznia, w łódzkim Teatrze Nowym odbyła się gala, w której wzięły udział fimy notowane w opracowywanym przez naszą redakcję wspólnie z firmą Coface Poland rankingu Gazele Biznesu. Przedstawiciele najprężniejszych małych i średnich przedsiębiorstw z regionu łódzkiego odebrali pamiątkowe dyplomy i statuetki.

W każdej edycji rankingu Gazele Biznesu bierzemy pod uwagę przede wszystkim uczciwość, rzetelność i oczywiście przyrost przychodów osiagany przez firmy w ciągu ostatnich 3 lat. Przedsiębiorcy zgodnie przyznali, że miejsce w czołówce najprężniej rozwijających się średnich firm w regionie daje powody do uzasadnionej dumy.

— Wyróżnienie i druga pozycja w regionalnym rankingu były dla nas sporym zaskoczeniem i zarazem bardzo miłym prezentem z okazji 15-lecia działalności firmy. Z drugiej strony, czujemy wielką satysfakcję, że nasza ciężka praca została doceniona — przyznał Witold Ozimski, prezes spółki Reflex i Wspólnicy z Łodzi.

W trakcie spotkania można było także zauważyć, że łódzkie Gazele działające w pokrewnych branżach znają się nie od dziś. Przedsiębiorcy z konkurujących na codzień firm rozmawiali jak koledzy. Być może powodowała nimi tylko kurtuazja, możliwe jednak, że wzorem prawdziwych gazel dla wspólnego dobra wolą zacieśniać kontakty i trzymać się razem. Z pewnością jednak głównym celem każdej z nich jest jak najwyższy skok w górę na przyszłorocznej liście rankingowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane