Wszystko o odwróconym podatku VAT

Dominika Masajło
opublikowano: 09-08-2017, 22:00

29 sierpnia w Warszawie odbędzie się spotkanie, w trakcie którego eksperci z firmy Grant Thornton omówią praktyczne problemy branży budowlanej związane z odwrotnym obciążaniem podwykonawców.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw z branży budowlanej. Spotkanie związane jest ze zmianami w ustawie VAT, które weszły w życie na początku tego roku. Nowe regulacje wiążą się z zastosowaniem nowych przepisów przy wystawianiu faktur kontrahentom. Nowelizacja wprowadza również przykre konsekwencje za nieprawidłowe rozliczenia podatku VAT. Podczas seminarium prelegenci wyjaśnią m.in., w jaki sposób poradzić sobie ze skutkami nowelizacji, a także jak uchronić się przed sankcjami z tytułu nieprawidłowego rozliczenia. Uczestnictwo wydarzeniu jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu