Wybierz kobietę biznesu roku 2019

opublikowano: 04-11-2019, 22:00

PLEBISCYT, RANKING I GALA

Szefowa firmy działającej w
wyjątkowo męskiej branży — zagospodarowywanie nadwyżek wojskowych oraz odzysk
surowców wtórnych. Być może jest jedyną kobietą w Europie kierującą taką firmą.
Może właśnie dlatego najczęściej widywana jest na bardzo wysokich obcasach. W
firmie mówią o niej, że jej symbolem może stać się czołg pokryty w całości
odzyskanym przez TDM złotem, platyną czy srebrem.
Wyświetl galerię [1/10]

MONIKA WARDAK, prezes TDM Electronics

Szefowa firmy działającej w wyjątkowo męskiej branży — zagospodarowywanie nadwyżek wojskowych oraz odzysk surowców wtórnych. Być może jest jedyną kobietą w Europie kierującą taką firmą. Może właśnie dlatego najczęściej widywana jest na bardzo wysokich obcasach. W firmie mówią o niej, że jej symbolem może stać się czołg pokryty w całości odzyskanym przez TDM złotem, platyną czy srebrem.

Podstawowym celem rankingu 100 Kobiet Biznesu jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią. Mamy nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości. Ranking najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce zostanie opublikowany w grudniu w specjalnym dodatku do dziennika „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu