Czytasz dzięki

Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorf

  • Materiał partnera
opublikowano: 18-05-2020, 13:15

Złota 44, poza wieloma udogodnieniami przeznaczonymi na wyłączny użytek lokatorów, idzie o krok dalej, poszerzając ofertę sprzedaży nowych, wybranych apartamentów o sprzęt audio marki Steinway Lyngdorf. Nowi mieszkańcy będą mogli doświadczyć muzyki jak w najlepszej sali koncertowej.

Miarą wyjątkowości domu jest dziś jego wszechstronność. Naturalnie to oaza spokoju, miejsce relaksu i wypoczynku, ale także przestrzeń biurowa czy sportowa. Aranżacja apartamentu musi dziś sprostać najbardziej wymagającym mieszkańcom, których pasje i zainteresowania w najbliższym czasie realizowane będą przede wszystkim w przestrzeni domowej. Złota 44, poza wieloma udogodnieniami przeznaczonymi na wyłączny użytek lokatorów, idzie o krok dalej, poszerzając ofertę sprzedaży nowych, wybranych apartamentów o sprzęt audio marki Steinway Lyngdorf. Nowi mieszkańcy będą mogli doświadczyć muzyki jak w najlepszej sali koncertowej.

Steinway Lyngdorf to efekt realizacji wspólnego marzenia, które połączyło markę Steinway & Sons, od ponad 160 lat tworzącą najlepsze fortepiany świata, z Peterem Lyngdorfem – duńskim innowatorem technologii audio. Współpraca tych dwóch marek sprawiła, że stworzony system audio pozwala uzyskać perfekcyjny dźwięk, który angażuje wszystkie zmysły, raz za zawsze zmieniając sposób w jaki doświadczamy muzyki.

Wyjątkowość sprzętu wynika z zastosowania kilku opatentowanych technologii, w tym systemu RoomPerfect ™, który rozpoznaje charakterystykę głośników, dopasowując dźwięk do kształtu i wielkości pomieszczenia. Czysta doskonałość emitowanych dźwięków gwarantuje wrażenia nieporównywalne z dostępnymi powszechnie systemami audio. Steinway Lyngdorf Model O zmienia apartamenty w wyjątkowe przestrzenie wyróżniające się holistycznym podejściem do potrzeb mieszkańców.

Unikalna technologia, bezkompromisowa jakość oraz czysta doskonałość emitowanego dźwięku, gwarantuje niesamowite wrażenia. W ciągu dosłownie kilku sekund nowy nabywca apartamentu może znaleźć się w ekskluzywnej sali koncertowej, obejrzeć najnowsze premiery kinowe, czy podłączyć swoją ulubioną muzykę z usług streamingowych. W pokazowych apartamentach na Złotej znajdą się dwa pełnozakresowe głośniki pochodzące z Modelu O, które osiągają niezwykłe rezultaty bez konieczności stosowania oddzielnego głośnika niskotonowego, w zestawie jest również wzmacniacz A1 oraz procesor dźwięku stereo SP-1.

Zestaw audio Steinway Lyngdorf swoim designem wkomponuje się w najbardziej wysublimowane otoczenie i doskonale współgra z przestronnymi wnętrzami apartamentów Złota 44.

Złota 44 to wybór idealny dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują perfekcji w każdym elemencie swojego otoczenia, a system audio Steinway Lyngdorf z pewnością spełni ich oczekiwania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MATERIAŁ PARTNERA

Polecane