Wyceny i Rekomendacje

AS
opublikowano: 23-04-2009, 00:00

Aplisens: 8,1-8,9 zł

Analitycy Millennium DM wycenili jedną akcję spółki Aplisens, producenta i dostawcy przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej, na 8,1 zł metodą wyceny porównawczej oraz na 8,9 zł metodą dochodową. Spółka, która w ofercie publicznej oferuje 3,5 mln akcji, ustaliła cenę emisyjną na 9 zł za sztukę. Analitycy Millennium DM wskazują na optymistyczne długoterminowe perspektywy rynku aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Ich zdaniem, powinien on rosnąć w okresach koniunktury szybciej od PKB, zwłaszcza w regionach niedoinwestowanych — takich jak Europa Środkowa i Wschodnia.

Puławy: trzymaj

Analitycy Domu Maklerskiego IDM SA w raporcie z 15 kwietnia podnieśli cenę docelową dla akcji Zakładów Azotowych Puławy do 80,40 zł z 61,70 zł. Podtrzymano rekomendację "trzymaj". W dniu wydania rekomendacji za akcje chemicznej spółki płacono 74,35 zł.

Asseco Poland:

trzymaj

DM IDM w raporcie z 15 kwietnia obniżył rekomendację do "trzymaj" z "kupuj". Obniżył też cenę docelową do 52 zł (z 61,5 zł). W dniu wydania raportu kurs spółki wynosił 49,85. Analitycy spodziewają się, że grupa przedstawi dobre wyniki z I kw.

Echo Investment: neutralnie

Analitycy DM BGŻ w raporcie z 10 kwietnia wydali rekomendację "neutralnie" dla akcji Echo Investment. Cenę docelową ustalono na 3,45 zł. W dniu wydania rekomendacji za akcje spółki płacono 3,13 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyceny i Rekomendacje