Wyciąg z ogłoszenia o III ustnym przetargu niograniczonym

Materiał partnera
opublikowano: 18-09-2017, 15:46
aktualizacja: 18-09-2017, 15:52

PREZYDENT MIASTA LUBLIN informuje,

że na elektronicznej tablicy ogłoszeń w siedzibie Prezydenta Miasta Lublin – Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1, na tablicy ogłoszeń w Wydziale Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin – ul. Wieniawska 14, VII piętro oraz w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej www.bip.lublin.eu w dniu 19 września 2017 roku zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż działek położonych w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej i ul. Emanuela Graffa przeznaczonych pod tereny usług komercyjnych.

Przeznaczenie nieruchomości – sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.

Oznaczenie nieruchomości, powierzchnie, ceny wywoławcze poszczególnych działek przeznaczonych do sprzedaży oraz wysokość wadiów – zgodnie z załącznikiem.

Przetarg odbędzie się w dniu 22 listopada 2017 roku o godz. 10.00 w siedzibie Wydziału Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin, ul. Wieniawska 14, VII piętro, p. 701.
Dodatkowe informacje o nieruchomości można uzyskać w Wydziale Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Lublin przy ul. Wieniawskiej 14, pok. 718, VII piętro, tel. 814662726, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Załącznik do wyciągu z ogłoszenia o III ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż działek położonych w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej i Emanuela Graffa przeznaczonych pod tereny usług komercyjnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu