Wyciąg z ogłosznia o przetargu Wójt Gminy Kołobrzeg ogłasza:

Materiał partnera
opublikowano: 17-08-2017, 13:24
aktualizacja: 17-08-2017, 13:44

przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Kołobrzeg położonych w obrębie Dźwirzyno i Grzybowo gmina Kołobrzeg:

I przetarg ustny nieograniczony

DŹWIRZYNO:
Opis: nieruchomości położone w Dźwirzynie ( miejscowość nadmorska), niezabudowane, działki posiadają możliwość podłączenia podstawowych instalacji, dostęp i dojazd do nieruchomości dobry, otoczenie korzystne, na gruncie występują zakrzaczenia i zadrzewienia. Nieruchomość jest wolna od wszelkich długów, praw i innych roszczeń i obciążeń oraz prawo własności nie jest ograniczone roszczeniami osób trzecich.
W wylicytowanej cenie zawarty jest należny podatek VAT.

GRZYBOWO:
Opis: nieruchomości położone w Grzybowie ( miejscowość nadmorska), niezabudowane, uzbrojenie techniczne pełne (możliwość podłączenia), dostęp do nieruchomości poprzez nieutwardzoną drogę gruntową, dostęp i dojazd do nieruchomości dobry, otoczenie korzystne. Nieruchomość jest wolna od wszelkich długów, praw i innych roszczeń i obciążeń oraz prawo własności nie jest ograniczone roszczeniami osób trzecich.
W wylicytowanej cenie zawarty jest należny podatek VAT. Przetarg odbędzie się w dniu 31 października 2017 roku o godz. 11-ej w siedzibie Urzędu Gminy Kołobrzeg ul. Trzebiatowska 48a, sala konferencyjna.

Przetarg odbędzie się w dniu 31 października 2017 roku o godz. 11-ej w siedzibie Urzędu Gminy Kołobrzeg ul. Trzebiatowska 48a, sala konferencyjna.
Ogłoszenie o ustnym przetargu nieograniczonym podaje się do publicznej wiadomości w siedzibie Urzędu Gminy Kołobrzeg, przy ul. Trzebiatowskiej 48a na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej pod adresem: www.gmina.kolobrzeg.pl, Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości uzyskać można w Urzędzie Gminy Kołobrzeg, ul. Trzebiatowska nr 48a, 78-100 Kołobrzeg, pokój 26, lub pod numerem tel. 94-35-30-443, 94-35-30-420.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Komunikaty / Wyciąg z ogłosznia o przetargu Wójt Gminy Kołobrzeg ogłasza: