Wyjaśnienie

DI
25-09-2006, 00:00

„Mój komentarz, odnośnie wyników sondażu na temat sejmowej komisji śledczej do spraw banków, dotyczył tego, że respondenci udzielając odpowiedzi kierowali się głównie swoimi preferencjami politycznymi, a nie znajomością merytoryczną sprawy. Zasygnalizowałem także, że część społeczeństwa niestawiennictwo przed komisją śledczą może odebrać za przejaw arogancji. Moja wypowiedź odnosiła się do wszystkich dotychczasowych sejmowych komisji śledczych i różnych sytuacji, jakie podczas przesłuchań miały miejsce. Nigdy bym sobie nie pozwolił na użycie sformułowań zawartych w tekście mówiąc o Profesorze Leszku Balcerowiczu, którego cenię i szanuję za to, co zrobił dla Polski”.

Andrzej Arendarski

prezes KIG

Wyjaśnienie dotyczy wypowiedzi Andrzeja Arendarskiego, prezesa KIG, w sondzie „Biznes i politycy o wynikach sondażu”, zamieszczonej w „PB” 21 września.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyjaśnienie