Wylicytuj przejażdzkę bolidem i dzień z Kubicą

ŁO
02-06-2010, 09:17

Zespół Renault F1 umieścił w serwisie aukcyjnym nietypowe ogłoszenie, można wylicytować przejażdżkę bolidem i naukę pod okiem Roberta Kubicy.

W środę rano na liście licytujących było 16 osób, a cena wynosiła 5 tys. GBP. Licytację można śledzić TUTAJ.

Przygoda nie polega jednak na stawieniu się w boksie i szybkiej przejażdżce. Organizatorzy ze względów bezpieczeństwa zapewniają szkolenia pod okiem ekspertów - inżynierów, mechaników, a nawet trenera od przygotowania fizycznego, który zadba o przeszkolenie z zakresu radzenia sobie z przeciążeniami. Na koniec rad udzieli sam Robert Kubica.

Nim zwycięzca licytacji wsiądzie do prawdziwego bolidu i przejedzie nim dwa okrążenia, pojeździ na próbę słabszą maszyną z Formula Renault 2.0, a jako pasażer poczuje wyścigowe emocje w aucie z Renault Megane Trophy i specjalnym trzymiejscowym bolidzie.

Z licytowaniem trzeba się spieszyć, bo treningi odbędą się już 7 czerwca na torze Hungaroring pod Budapesztem. W cenie jest przelot, pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu i pełne ubezpieczenie. Oprócz jazdy szybkimi samochodami, Renault oferuje także wspólne posiłki w gronie członków zespołu.

Aukcja jest częścią “Renault F1 Team Feel It Programme” przygotowanego specjalnie dla fanów, którzy po wpłaceniu 5,5 tys. EUR chcą poczuć, jak wygląda F1 od podszewki. Aukcja jest skierowana dla tych, kórzy zdecydowali się walczyć o miejsce w ostatniej chwili.

Oprócz wpłacenia pieniędzy za licytację, Renault stawia jeszcze jeden warunek... Przyszły kierowca bolidu musi mieć ważne prawo jazdy.

Zobacz reportaż z "Feel it" sprzed trzech lat

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Wylicytuj przejażdzkę bolidem i dzień z Kubicą