Wyniki Kabli odstraszają graczy

Dariusz Karolak
opublikowano: 21-02-2001, 00:00

Wyniki Kabli odstraszają graczy

Do spadkowiczów, którzy przypomnieli swoje notowania sprzed lat zaliczają się KableHold. Nadzieje na podwójne dno przy 4 zł spełzły na niczym, co zbytnio nie powinno dziwić, zważywszy na lekturę raportów kwartalnych niegdyś znakomitej spółki. Gruby czarny korpus dzienny nie wygląda zbyt zachęcająco, chociaż nie udało mu się naruszyć opadającej linii minimów z 14 XII i 15 I, która razem z opadającą linią szczytów od 27 XII wyznacza klin opadający. Muszę zaznaczyć, że wcale nie uważam, że to powód do natychmiastowych zakupów, bo rynek bezlitośnie traktuje spółki, które systematycznie przynoszą straty, a większość wskaźników niestety potwierdza panującą na tym rynku bessę.

Pokonanie dolnej linii domniemanego klina opadającego może oznaczać przyspieszenie spadków z osiągnięciem okolic 3 zł włącznie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki Kabli odstraszają graczy