Wysoka jakość wydruku

opublikowano: 16-12-2020, 20:26

PrintBox z Krobi w powiecie gostyńskim od ponad 10 lat produkuje opakowania. Specjalizuje się w opakowaniach kaszerowanych i druku offsetowym.

Spółka zapewnia wysoką jakość wydruku, dysponując dwiema maszynami offsetowymi KBA-Rapida i Planeta oraz pełną linią sprzętową do przetwórstwa i produkcji opakowań z tektury litej i szeroko stosowanych opakowań kaszerowanych.

To technologia wykorzystywana w druku offsetowym, gdzie duże czy twarde powierzchnie produktów kartonowych byłyby trudne do zadrukowania za pomocą tradycyjnej maszyny drukarskiej. Proces kaszerowania polega na naklejaniu na powierzchnię arkusza papieru, który następnie jest zadrukowany, lub w inny sposób uszlachetniony. Kaszerowanie umożliwia zamieszczenie na produkcie dodatkowych danych, jest w pewnym stopniu elementem dekoracji opakowań i wpływa na ich trwałość.

Firma Printbox oferuje kontrahentom magazynowanie wyprodukowanego towaru, a także – mając odpowiednie rozwiązania dla logistyki magazynowej – wywoływanie potrzebnych partii produktu. Spółka dysponuje własnym transportem, na stałe współpracuje z firmami kurierskimi i spedycyjnymi.

Klienci na każdym etapie zlecenia mogą skorzystać z możliwości wykonania modelu opakowania. Już od jednej sztuki i w pełni zadrukowanego.

Spółka ma certyfikat FSC popierany przez najważniejsze organizacje ekologiczne i certyfikat potwierdzający standard systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015

Zarząd spółki zapewnia, że największą satysfakcję przynosi im praca nad wymagającymi projektami klientów i podkreśla, że z satysfakcją podejmie się nowych wyzwań z dziedziny projektowania i produkcji opakowań kartonowych.

Trudno o zdjęcie ilustracyjne – chyba tylko można pokazać te opakowania kaszerowane

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane