Wysoka zmienność sprzyja uczestnikom konkursu

Materiał partnera cyklu
05-04-2013, 00:00

100 000 ZŁ W 3 DNI NA FOREX

W tym tygodniu byliśmy świadkami kolejnych zasadniczych zmian w czołówce Rankingu Generalnego. W środę nowym liderem został trader o nicku dayway z wynikiem 41,62 proc. Inwestor ten skupił się tylko i wyłącznie na parze EUR/USD.

Na drugie miejsce z wynikiem 31,19 proc. awansował inwestor o nicku JERZY44, który mocno dywersyfikował swój portfel. Równie chętnie otwierał pozycje na EUR/USD, co na srebrze, czy parach jenowych. W jego przypadku zaskakuje wyjątkowa skuteczność: na 10 otwartych pozycji tylko jedna zakończyła się niewielką stratą.

Ostatnie dni tygodnia przynoszą kolejne przetasowania w Rankingu Generalnym w związku z dużą zmiennością na rynku. Deklaracja Banku Japonii doprowadziła do silnych zwyżek par jenowych, a decyzje ECB i Banku Anglii oraz piątkowy raport z amerykańskiego rynku pracy wywołają kolejne ruchy na rynku walutowym, które część graczy z pewnością wykorzysta. Zachęcamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na konkurs.tms.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wysoka zmienność sprzyja uczestnikom konkursu