Wytypuj wyniki i wygraj!

Przemek Barankiewicz, CFA
opublikowano: 15-10-2007, 00:00

W Polsce każdy jest ekspertem przynajmniej w dwóch sprawach — sportu i polityki. Jeśli i ty uważasz się za speca w drugiej z tych dziedzin, skorzystaj na tym. Taką szansę daje portal pb.pl, nagradzający tych, którzy trafnie wytypują wyniki nadchodzących wyborów. W pomyśle wspiera nas fundacja Polidea, dla której to nie pierwszy taki konkurs. Poprzednie pokazały, że zbiorowy głos internautów jest wart więcej niż sondaże specjalistycznych instytucji.

Satysfakcja to oczywiście niejedyny powód, by wziąć udział w naszej zabawie. Dla politycznych ekspertów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 15 tys. zł. Możecie zmieniać typy, a aktualne notowania — niemal jak kursy akcji z GPW — śledzić online na naszych stronach.

W portalu czeka na was wiele innych atrakcji. Można tu wyrazić swoje zdanie w komentarzach i licznych sondach. W ostatniej z nich hasłem kampanii wyborczej wybraliście „mordo ty moja”. Dziś możecie wybrać zwycięzcę debaty Tusk — Kaczyński. Zapraszamy.

Przemek Barankiewicz, CFA

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Przemek Barankiewicz, CFA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wytypuj wyniki i wygraj!