Wyzwania w ochronie patentów

  • DI
opublikowano: 13-06-2018, 22:00

Urząd Patentowy RP zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w międzynarodowym sympozjum „Własność intelektualna w świecie cyfrowym”, które odbędzie się 21-22 czerwca w Warszawie.

Urząd Patentowy RP zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w międzynarodowym sympozjum „Własność intelektualna w świecie cyfrowym”, które odbędzie się 21-22 czerwca w Warszawie. Przewodnim tematem wydarzenia będzie ochrona własności intelektualnej w środowisku cyfrowym.

Uczestnicy sympozjum będą analizowali wyzwania, przed jakimi stoi system ochrony wartości niematerialnych w czasach coraz bardziej zdigitalizowanej gospodarki i rozwoju nowych technologii — a w szczególności aplikacji mobilnych i mediów społecznościowych, które trudno poddać tradycyjnym sposobom regulacji prawnej. W obradach udział wezmą również przedstawiciele urzędów patentowych krajów Unii Europejskiej. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski. Uczestnictwo w sympozjum jest bezpłatne.

Osoby zamierzające wziąć udział powinny zarejestrować się elektronicznie na stronie www.uprp.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu