WZA Hogi zdecyduje o połączeniu z Wasko

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 23-06-2006, 20:52
Obserwuj w MójPB:

Akcjonariusze Hogi, na WZA zwołanym na 30 czerwca, podejmą decyzje w sprawie połączenia ze spółką Wasko. Połączenie odbędzie się przez przeniesienie majątku Wasko na Hogę, w zamian za emisję akcji skierowaną do akcjonariuszy Wasko - poinformowała Hoga.pl w projektach na WZA. Według projektów uchwał na WZA, w celu przeprowadzenia połączenia Hoga wyemituje 87.187.

Akcjonariusze Hogi, na WZA zwołanym na 30 czerwca, podejmą decyzje w sprawie połączenia ze spółką Wasko. Połączenie odbędzie się przez przeniesienie majątku Wasko na Hogę, w zamian za emisję akcji skierowaną do akcjonariuszy Wasko - poinformowała Hoga.pl w projektach na WZA. Według projektów uchwał na WZA, w celu przeprowadzenia połączenia Hoga wyemituje 87.187.500 akcji serii E o wartości nominalnej 1 zł. Po emisji kapitał zakładowy Hogi zwiększy się z obecnych 4 mln zł do 91.187.500 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane