Xelion chce zwiększyć aktywa do 1,5 mld zł w 2007 r.

18-04-2007, 16:19

(ISB) Spółka Xelion. Doradcy Finansowi zamierza zwiększyć wartość aktywów, którymi administruje do ponad 1,5 mld zł w całym roku z 1,0 mld zł uzyskanych w kwietniu, podała spółka w komunikacie w  środę.

Spółka, która należy do grupy UniCredit Italiano, zamierza także zwiększyć liczbę doradców finansowych o ok. 100 do co najmniej 400 osób w całym kraju.

Xelion planuje także otwarcie biur w kolejnych miastach. Obecnie klienci mogą korzystać z obsługi w 16 placówkach i biurach, zlokalizowanych w 10 miastach.

Xelion. Doradcy Finansowi jest w trakcie realizacji planu długoletniego, zgodnie z którym spółka zamierza osiągnąć próg rentowności w 2008 roku. Planowane jest osiągnięcie dodatniego wyniku netto na koniec 2008 roku.

Xelion oferuje produkty inwestycyjne, transakcyjne, ubezpieczeniowe i kredytowe 22 instytucji finansowych klientom posiadającym co najmniej 100 tys. zł aktywów. (ISB)

amo/tom

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Xelion chce zwiększyć aktywa do 1,5 mld zł w 2007 r.